1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. Jutro zakończenie nabożeństw różańcowych. Od jutra Msza św. wieczorna w tygodniu o g. 17.00 a po niej różaniec. Jednak zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach przez cały rok. Spowiedź przed uroczystością Wszystkich Świętych w poniedziałek od g. 16.00.
  3. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Na cmentarzu, początek o godz. 13.00- modlimy się za zmarłych w wypominkach, 13.20.- procesja po cmentarzu z wypominkami, ok. 14.00- Msza św. Co roku na cmentarzu  klerycy zbierają ofiary na potrzeby naszego Seminarium. Z racji małej liczby kleryków, tym razem to  będzie tylko puszka wystawiona na cmentarzu, do której będziemy mogli składać ofiary.
  4. W Oktawie Wszystkich Świętych każdego dnia możemy uzyskać Odpust Zupełny za naszych zmarłych pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa w int. Ojca Sw., brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu. Korzystajmy z tych przywilejów, które daje nam Kościół.
  5. We wtorek, 2.11. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Dzień Zaduszny to czas modlitwy do Boga za tych, którzy potrzebują oczyszczenia w miłości, czyli czyśćca, który jest przedsionkiem nieba. Msze św. w Dzień Zaduszny, w naszej Świątyni o 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. W dzień zaduszny na 15 minut przed każdą Mszą św., modlimy się za zmarłych w wypominkach oraz koronką do Bożego Miłosierdzia. Przez miesiąc listopad, wypominki codziennie przed wieczorną Mszą św. a następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia. W niedzielę modlimy się za zmarłych przed Mszą św. o godz. 7.00 , 9.00 i 15.00.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca- modlimy się o powołania    kapłańskie i zakonne. W I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i całego świata.  Od godz. 15.00- adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą świętą ranną i wieczorną a w I piątek od 15.00. Komunia święta będzie udzielana co 20 minut. Odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od 8.30. W I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Mieczysława Karwetę z ul. Słonimskiego. Prośmy Boga o niebo dla niego.
  8. Dziękujemy Parafianom z ul. ks. Sulińskiego , a byli to:  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie zł. W przyszła sobotę  prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Lipinka- do połowy.
  9. W dniu 15 listopada wyjeżdżamy na Jasną Górę na diecezjalne, modlitewne czuwanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd o g. 15.00. Koszt 20 zł. Powrót ok. g. 23.00.
  10. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

Wszyscy Święci
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony Msza on-line