1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na papieskie Dzieła Misyjne, natomiast za tydzień, w kościołach, których data poświęcenia jest nieznana, obchodzimy uroczystość rocznicy tego wydarzenia. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. W tych ostatnich dniach października odmawiajmy codziennie różaniec w gronie rodziny i włączajmy się do tej modlitwy także tutaj w kościele. Zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach przez cały rok.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Rynek i Flisaków, a byli to: Anna i Bronisława Kasperkiewicz, Agnieszka Śliwińska- Gabryś oraz z  ul. Zelwerowicza Anna Lipicka za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Ks. Sulińskiego – do cmentarza.
  4. Przypominamy, iż za tydzień, z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy. Śpimy godzinę dłużej.
  5. W najbliższych dniach wszyscy będziemy kupowali znicze na groby naszych zmarłych. Ks. Tomasz wyszedł z inicjatywą, aby ministranci sprzedawali przed kościołem znicze, a ewentualne zarobione w ten sposób jakieś pieniądze, mogły być przeznaczone na fundusz ministrancki. Tak, aby mogli gdzieś wspólnie pojechać, coś zwiedzić. Za każdy gest dobrej woli gorąco dziękujemy.
  6. 15 listopada na Jasnej Górze nasza diecezja przewodniczyć będzie modlitewnemu czuwaniu Rodziny Radia Maryja. Już dziś ogłaszamy i zachęcamy do wspólnego wyjazdu z nami, autokarem, w godzinach popołudniowych. Bliższe informacje podamy za tydzień.
  7. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

Św. Ojciec Pio
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony Msza on-line