1. W zeszłą niedzielę na Fundację Papieską Dzieło III Tysiąclecia zebrano 1180 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.
  2. We wtorek, 18 października, św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. W przyszłą niedzielę początek tygodnia Misyjnego. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
  3. W piątek 21.10. po Mszy św. wieczornej spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Młodzież obecna już jest na nabożeństwie różańcowym.
  4. Zapraszamy na kolejne spotkanie Diecezjalnej Akademii Rodziny w sobotę 22 października br. od godziny 15.00 w auli Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu - ul.Będzińska 60. W programie przewidziane są wykłady ks. prof. dr hab. Jana Machniaka: Rodzina w życiu i nauczaniu Jana Pawła II oraz s. Józefy Krystyny Szłykowicz dr. nauk medycznych: Wybierzmy życie.
  5. W niedzielę, 23 października, na Mszy św. o g. 7.00, modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Rynek za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyły się  co dało kwotę   zł. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Rynek-pozostali i ul. Flisaków.
  8. Przypominamy:  na cokołach ostatnich ławek są kartki na wypominki jednorazowe, które składamy u kapłanów. Będziemy polecać tych zmarłych Panu Bogu we Wszystkich Świętych na cmentarzu, w Dzień Zaduszny przed Mszami świętymi oraz przez miesiąc listopad w koronce do Miłosierdzia Bożego.  Wypominki roczne i półroczne dyktujemy księżom. Polecać Bogu tych zmarłych będziemy przez miesiąc listopad i przed niedzielnymi Mszami świętymi o g. 7.00, 9.00 i 15.00.
  9. Informacja dla rodziców dzieci klas II-ich: otóż jednakowe sukienki dla dziewczynek będzie szyła krawcowa z Żarek. Bliższe informacje będą podane na grudniowym spotkaniu.
  10. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

bł. Jan Paweł II
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony Msza on-line