1. W zeszłą niedzielę na Caritas złożyliście 370 zł. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. Dzisiaj ministranci przed kościołem zbierają ofiary na Dzieło III Tysiąclecia- stypendia dla uzdolnionej a ubogiej młodzieży. Za tydzień w niedzielę, 33 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Na Mszy św. o g. 11.00 dzieci, z tej okazji przedstawią widowisko słowno-muzyczne.
  3. W poniedziałki, na g. 16.0, ks. Tomasz zaprasza młodzież na spotkania biblijne. Chodzi o młodzież nie tylko gimnazjalną, ale także ze szkół średnich oraz studentów. Gorąco zachęcamy młodych do wzięcia udziału. Od listopada takie spotkania będą się odbywały po wieczornej Eucharystii.
  4. W czwartek, 13.10., będzie Nabożeństwo Fatimskie. Początek o g. 17.00 w kościele. Przygotowuje i prowadzi je młodzież gimnazjalna. Serdecznie zapraszamy. Przy okazji dziękujemy wszystkim grupom naszej parafii, które prowadziły w tym roku nabożeństwo Fatimskie.
  5. W piątek Dzień Edukacji Narodowej. Modlimy się za nauczycieli i wychowawców.
  6. Także w piątek na g. 18.00, zapraszamy rodziców młodzieży gimnazjalnej klas II-ich i III-ich, w związku z przygotowaniem do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
  7. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
  8. Dziękujemy parafianom z ul. Zelwerowicza, a byli to: Józefa Surma, Grzegorz Loch, Małgorzata i Roman Górscy, Halina i Joanna Proksa za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 60 zł. W następną sobotę o te posługę prosimy mieszkańców z ul. Rynek 1-15.
  9. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Przygotujmy się przede wszystkim  duchowo do tego dnia, zadbajmy jednak o groby naszych bliskich zmarłych. Postarajmy się zachować porządek na cmentarzu, wyrzucajmy śmieci do kontenera, zacznijmy sprzątać już dziś, by nie odkładać porządków na ostatnią chwilę.
  10. Przypominamy wszystkim i zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o g. 17.30.
  11. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  12. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

Św. Teresa z Avila
Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony Msza on-line