1. W tym tygodniu we wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w środę wspomnienie św. Wacława, w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek św. Hieronima, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  2. Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W naszym kościele nabożeństwo każdego dnia o godz. 17.30. W ramach różańca będą też odprawiane nowenny: środowa do NMP Nieustającej Pomocy i piątkowa do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na wspólną modlitwę dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci w miarę możliwości przyjdą w następującym porządku: Poniedziałek kl. I Gimnazjum, Wtorek- kl. O, I i II, Środa- kl. III i V, Czwartek- kl. IV i VI, Piątek- kl. II i III Gimnazjum. Postarajmy się przynajmniej raz w tygodniu przyjść z całą rodziną, albo podejmijmy zobowiązanie rodzinnej modlitwy różańcowej w naszych domach.
  3. W środę, 28.09. o g. 18.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas II-ich.
  4. W tym tygodniu w I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się wspólnota Żywego Różańca.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. 700-lecia, a byli to: Barbara Lipka, Barbara Augustyn, Wiesława Pypłacz, Bronisława Głodek, Henryka Konieczna, Aleksandra, Joanna i Małgorzata Strzępka, Waleria Maca za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 80 zł. W przyszłą sobotę o posługę tę prosimy mieszkańców z ul. Zelwerowicza- do połowy.
  6. Od następnej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Alfredę Czak z ul. Zwycięstwa. Prośmy Boga o niebo dla niej.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

Archanioł Michał

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             >>>  Następne >>>