1. Nasza Wspólnota Parafialna przeżywa dzisiaj uroczystość odpustową. Niech krzyż będzie czytelnym znakiem naszej świętej wiary, zarówno ten wiszący w naszym domu, jak i stojące na terenie naszej parafii. Tu pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy dbają o krzyże i kapliczki znajdujące się w różnych miejscach parafii. Uroczysta Suma Odpustowa o g. 11.00. Natomiast o g. 14.00 Mszą św. rozpoczniemy świętowanie miejskich dożynek.
  2. W czwartek, 22.09. swoje imieniny obchodzi ks. Tomasz. Polecajmy Go Bogu w naszych modlitwach. Msza św. w Jego intencji w czwartek o g. 18.00.
  3. W piątek 23.09. modlimy się do Boga za przyczyną św. Ojca Pio, z ucałowaniem Jego relikwii. Okazja do modlitwy za jego wstawiennictwem już od 17.30.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. 700-lecia za posprzątanie kościoła, a byli to: Ewa Kuczowicz, Karina Stencel, Anna Biros, Renata Gołas, Agnieszka Wartała, Barbara Majewska, Jadwiga, Joanna i Kinga Słowińskie, Dorota, Anna i Agnieszka Skóra, Antonina Wilkosz oraz za złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 70 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. 700-lecia- druga połowa.
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Franciszkę Barańczyk z ul. Zwycięstwa. Prośmy Boga o niebo dla niej.
  6. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

relikwie Krzyża Świętego

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             >>>  Następne >>>