1. Jutro rozpoczyna się sierpień- miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość w Polsce.
  2. Także jutro od g. 16.00 wydawanie darów żywnościowych z Caritasu dla zainteresowanych rodzin.
  3. Jeszcze raz przypominamy że w dniach 8- 13. 08. odbędzie się piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w Kolegiacie św. Wojciecha.
  4. We wtorek, 2 sierpnia, odpust Porcjunkuli. Można tego dnia zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Wszystkie kobiety z naszej diecezji zapraszamy 2 sierpnia na pielgrzymkę do sanktuarium NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej. Msza św. o godz. 11.00.
  5. W czwartek, 4 sierpnia, wszystkich kapłanów i wiernych zapraszamy do sanktuarium św. Jana Vianneya w Czeladzi na wspólną modlitwę z racji wspomnienia tego Patrona.
  6. W nadchodzącym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek- modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; w I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną Mszą św. i od godz. 15.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Odwiedziny chorych w piatek  od godz. 8.30( rejon ks. Prob.). natomiast w sobotę od 8.30 osoby ks. Adriana. W I Sobotę- oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Na Mszy św. o godz. 7.00 spotyka się na modlitwie Wspólnota Żywego Różańca.
  7. Także w sobotę święto Przemienienia Pańskiego.
  8. Dziękujemy parafianom z ul. Wawrzyńskiej a byli to: Józefa Bycina, Józefa Kot i Janusz Rudzki za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 30 zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Prądzyńskiego.
  9. Prosimy o nabywanie i czytanie prasy katolickiej.
  10. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce.

Św. Anna

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             >>>  Następne >>>