1. W okresie urlopów i wakacji zachęcamy do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  2. Rodzice wysyłający dzieci na obozy i kolonie letnie winni przekazać do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych.
  3. Zapraszamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę- rozpoczęcie pielgrzymki olkuskiej 8 i 9 sierpnia oraz zagłębiowskiej 23 sierpnia.
  4. Przypominamy i zapraszamy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja, 10 lipca, na Jasną Górę. Wyjazd przed g. 7.00 spod kościoła , powrót ok. 17.00. Zgłaszamy się u p. Anny Gołas.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Na Błoniach za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Na Błoniach od nr 16 do końca.

Św. Piotr i Św. Paweł

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             >>>  Następne >>>