1. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha św., która kończy Okres Wielkanocny. Za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „ O Stworzycielu Duchu przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. Jutro drugi dzień Zielonych świąt- święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00 i 18.00.
  2. Juro, 13 czerwca, Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczynamy tradycyjnie o g. 17.00. Całość przygotowują i prowadzą dzieci i rodzice klas II-ich.
  3. W piątek uroczystość św. Brata Alberta, głównego Patrona naszej diecezji.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Starzyńskiego  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców ul. Na Błoniach od nr 1 do 5.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Stanisławę Majcherczyk z ul. ks. Sulińskiego i Emilię Żurawik z ul. Wielkich Łowów. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Zesłanie Ducha Świętego Zesłanie Ducha Świętego

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Zesłanie Ducha Świętego - 12.06.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne