1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 przeżywać będziemy uroczystość Rocznicy I Kom. Św. dzieci klas III-ich.
  2. Także dzisiaj zbierane są ofiary do puszek na rzecz budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha św. w ramach dziękczynienia po komunii świętej.
  4. Dzisiaj o g. 15.00 Mszą św. rozpoczniemy Festyn rodzinny z wieloma atrakcjami na parkingu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  5. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha św. Tego dnia będziemy obchodzić dwunastą rocznicę wizyty Jana Pawła II w Sosnowcu. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. O g. 16.00 zgromadzimy się na Placu Papieskim, przy pomniku naszego Rodaka, aby dziękować Bogu za dar tego nawiedzenia.
  6. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00 rozdanie dyplomów ukończenia religii dla dzieci przedszkolnych.
  7. Dziękujemy parafianom z ul. Koszutskiej za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do dzisiejszej uroczystości. W przyszłą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. Starzyńskiego.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Zdzisława Chmielewskiego z ul. Zwycięstwa. Prośmy Boga o niebo dla niego.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

film na Wniebowstąpienie 2011 Wniebowstąpienie Pańskie

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Wniebowstąpienie - 05.06.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne