1. Trwa miesiąc maj, tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP w naszej świątyni codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę przed wieczorną Eucharystią.
  2. Dzisiaj kończy się Biały Tydzień dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci z rodzicami będą jeszcze prowadzić nabożeństwo Fatimskie 13 czerwca, natomiast w strojach komunijnych wystąpią jeszcze w Boże Ciało i w Odpust Parafialny. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Uroczystości I Komunii św.
  3. Jutro,23 maja, modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii. Okazja do modlitwy już od 17.30.
  4. W czwartek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Módlmy się w intencji wszystkich matek, a szczególnie tych, które oczekują potomstwa.
  5. W piątek od g. 16.00 wydawanie darów z Caritasu dla zainteresowanych rodzin.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Księcia Józefa za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kościół. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Banachiewicza.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Św. Filip Neri

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            V Niedziela Wielkanocna - 22.05.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne