1. Dzisiaj czwarta niedziela wielkanocna, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej oraz kwartalne dni modlitwy w tej intencji.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00, 40 dzieci po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczyć we Mszy św. przyjmując Jezusa Eucharystycznego do swego serca. Módlmy się za nich, by Pan Jezus zawsze miał je w swojej opiece, a ich bliscy pomagali im wzrastać w łasce Bożej. Od jutra do niedzieli dzieci przeżywają tzw. Biały Tydzień, uczestnicząc w nabożeństwie majowym i wieczornej Eucharystii. Na zakończenie białego tygodnia w sobotę wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o g. 7.00 rano.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Danutę Staropilną z ul. Wiosny Ludów. Prośmy Boga o niebo dla niej.
  4. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. księcia Józefa.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

16.V - Święto Andrzeja Boboli - Patrona Polski

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            IV Niedziela Wielkanocna - 15.05.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne