1. W piątek, 13 maja, inaugurujemy Nabożeństwa Fatimskie. Początek o g. 17.00 pod grotą Matki Bożej (jeśli pogoda pozwoli). Rozpoczynamy od wystawienia Najświętszego Sakramentu, potem Różaniec, Msza św. i Droga Krzyżowa. Całość przygotowuje i prowadzi Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 11.00 będziemy przeżywać uroczystość I Kom. Św. dzieci klas II-ich. W poniedziałek, wtorek, środę i czwartek próby  dzieci o g. 16.30. W sobotę o g. 10.00 Pierwsza Spowiedź dzieci klas II- ich a także rodziców, chrzestnych, rodzeństwa i bliskich. Bezpośrednio po spowiedzi nabożeństwo majowe z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych(dzieci przynoszą świece, ubrani są na galowo). Rodzice dzieci pierwszokomunijnych sprzątają i przygotowują kościół na tę uroczystość. Bardziej szczegółowo ustalimy wszystkie sprawy z rodzicami podczas prób dzieci.
  3. Przypominamy o pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę, 21 maja. Wszystkich chętnych prosimy o jak najszybsze zgłaszanie swojego udziału. Jechać mogą wszyscy, którzy chcą, a nie tylko dzieci z rodzicami. Są jeszcze miejsca w autobusach. Koszt wyjazdu to 20 zł. Bliższych informacji co do wyjazdu udzielimy w przyszłą niedzielę.
  4. Wszystkim narzeczonym, zamierzającym zawrzeć związek małżeński przypominamy, że kolejne Spotkania o miłości , odbędą się w naszej parafii 28 i 29 maja. Konkretne wiadomości znajdują się na naszej parafialnej stronie internetowej.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Proksy za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy rodziców dzieci klas II-ich.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Bronisławę Sojka z ul. Wygoda. Prośmy Boga o niebo dla niej.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Rocznica objawień Fatimskich 13 maja

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            III Niedziela Wielkanocna - 08.05.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne