1. Trwamy w Oktawie Wielkanocy, w piątek ze względu na uroczysty charakter tego tygodnia nie ma postu. Okres Wielkanocny trwał będzie do Zesłania Ducha Świętego. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na uczelnie katolickie.
  2. By nikogo nie pominąć, jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przygotowania i przeżycia Świąt Wielkanocnych.
  3. W sobotę, 30 kwietnia, z racji beatyfikacji Jana Pawła II, zapraszamy na uroczystości z tym związane, a mianowicie: g. 20.00 montaż słowno-muzyczny, o 21.00 Msza św. Dziękczynna za beatyfikację naszego papieża. Natomiast w niedziele, 1 maja, z racji transmisji telewizyjnej o g. 10.00 z Watykanu, nie będzie w naszej świątyni mszy św. o g. 11.00.
  4. W niedzielę, 1 maja także, niedziela miłosierdzia Bożego. Od 1 maja rozpoczynamy tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP. W naszej świątyni w tygodniu po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedzielę przed wieczorną Eucharystią. Dzieci przyjdą w następującym porządku: Poniedziałek- kl.0-I, wtorek- kl. II, środa- kl.III-IV, czwartek- kl.V-VI, piątek- gimnazjum.  Zachęcamy do podtrzymania zwyczaju śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach.
  5. Za tydzień dzieci i młodzież przyjdą na Mszę św. o g. 9.00 i przyniosą przed ołtarz puszki z jałmużną wielkopostną.
  6. Dziękujemy parafianom z ul.Witkiewicza, a byli to: Teresa Dymucha, Barbara i Joanna Piecka, Józefa Dubiel, Małgorzata i Piotr Święciccy, Renata Noworyta, Janina Zięba, Teresa Obacz, Irena Banasik, Gabriela i Natalia Parzyk   za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie 70 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Anczyca.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Święty Wojciech

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Poniedziałek Wielkanocny - 25.04.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne