• Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Kościoły Misyjne. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
          • Przypominamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w piątek o 16.15, dla dorosłych o 17.30 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00.
          • W środę, 23 marca, modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio, z ucałowaniem jego relikwii. Początek modlitwy o g. 16.30.

Zwiastowanie Pańskie

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            II Niedziela Wielkiego Postu - 20.03.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011             Plan Rekolekcji Wielkopostnych                                Zapowiedzi przedślubne