1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się o dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek wynagradzamy Panu Jezusowi za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Eucharystią a także w piątek od g. 15.00. Także od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Komunia św. udzielana będzie co 20 minut. Odwiedziny chorych z komunią św., ks. prob. w piątek od 8.30, natomiast ks. Adrian w sobotę od 8.30. W I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Wygoda za posprzątanie kościoła, a byli to: Danuta Sikora, Barbara Jargus, Ewa Żurawik, Karolina Werner, Krystyna i Wiesław Humeniccy oraz za złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 50 zł. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wygoda od nr 21 do 39.

Św. Kazimierz Królewicz

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            VIII Niedziela Zwykła - 27.02.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne