1. Przeżywamy dziś w naszej Wspólnocie tzw. „Dzień Seminaryjny”. Dziękujemy alumnom naszego Seminarium za wspólną modlitwę w intencji powołanych oraz o nowe i dobre powołania do kapłaństwa i zakonu, także z naszej parafii.
  2. W środę, 23 lutego, na Mszy św. wieczornej, modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio, z ucałowaniem jego relikwii. Na modlitwę, z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, zapraszamy już o g. 16.30.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Wygoda, a byli to: Aleksandra, Piotr i Urszula Borończyk, Józefa Bigaj, Maria Głowacz, Anna Dudziak, Urszula Józefiak, Wanda Brożek, Krystyna Purat, Michał Gatnar, Władysława Pluta za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie 45zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wygoda od nr 18 do 4 i od 7 do 1.

Św. Polikarp Biskup

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            VII Niedziela Zwykła - 20.02.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne