1. We wtorek przypada 24 rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Piotra Skuchy. Modlimy się, aby dobry Bóg darzył Go obficie swoim błogosławieństwem.
  2. Przypominamy, iż w dniach 19 i 20 luty odbędzie się I seria spotkań o miłości w ramach kursu przedmałżeńskiego. Prosimy, aby zgłaszali się narzeczeni planujący ślub w pierwszej połowie roku w sobotę o g. 9.00 na auli.
  3. W przyszłą niedzielę przeżywamy tzw. dzień seminaryjny. Będziemy gościć alumnów Seminarium i wspólnie modlić się o powołania kapłańskie i zakonne. Taca z tego dnia przeznaczona jest na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Krakowie.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów i Wygody za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wygoda od nr 32 do 20 i od 19 do 9.
  5.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Władysławę Rybak z ul. Lipinka oraz Eugeniusza Sikorę z ul. Wygoda. Prośmy Boga o niebo dla nich.

Św. Cyryl i Metody

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            VI Niedziela Zwykła - 13.02.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne