1. W piątek, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes- Światowy Dzień Chorego. Parafia św. Wojciecha wraz z Hospicjum Homo- Homini im. Św. Brata Alberta zapraszają wszystkich chorych, ich rodziny i opiekunów do Kolegiaty św. Wojciecha (dolny kościół), gdzie o 16.00 będzie krótka prelekcja dr Marii Bryła nt. „chory w świetle nauczania Jana Pawła II”, po czym będzie uroczysta Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Natomiast ks. Bp Ordynariusz na wspólną modlitwę w tej intencji  zaprasza w sobotę, 12 lutego o godz. 10.00 do Bazyliki katedralnej w Sosnowcu.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g.9.00 spotyka się Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów, za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od nr 8 do 2 oraz Wygoda od nr 44 do 34.
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Henryka Wilkosza z ul. Wańkowicza. Prośmy Boga o łaskę nieba dla niego.

Matka Boża z Lourdes

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            V Niedziela Zwykła - 06.02.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                                             Zapowiedzi przedślubne