1. We wtorek, w święto Nawrócenia św. Pawła, kończymy Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską- kolędę, wszystkim, którzy nas przyjęli składamy serdeczne podziękowanie za życzliwość i ofiary złożone przy tej okazji.
  3. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Wiosny Ludów, a byli to: Iza Mika, Maria i Szczepan Wójcik, Teresa Kucharczyk, Sylwia Bożek, Marzena Kula, Renata Frączek  za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyły się Maria Banasik, Władysława Pacut, Zofia Taborska, co dało 100 zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Wiosny Ludów od nr 52 do 34.
  4. Uwaga! Ogłoszenie dla narzeczonych, którzy w tym roku zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa. Rozpoczynamy kurs dla narzeczonych, przygotowujący bezpośrednio do małżeństwa. W dniach 19 i 20 lutego br., w godzinach: sobota 9- 14.30, niedziela 9- 13.00, odbędzie się pierwsza seria spotkań. Druga seria w dniach 26 i 27 marzec br. Prosimy, aby zgłaszały się te pary, które w pierwszym półroczu planują ślub. Następne spotkania odbędą się po świętach wielkanocnych, w maju. Na te spotkania mogą się zgłaszać także pary, które nie będą miały ślubu w naszej parafii. 
  5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii + Jerzego Wassera z ul. Pastwiskowej. Prośmy Boga o niebo dla niego.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  7. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie.

Nawrócenie Św. Pawła

Strona Główna Napisz do nas modlitewnik Mapa strony
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            III Niedziela Zwykła - 23.1.2011              >>>  Następne >>>
    
Plan sprzątania kościoła 2011                        Kolęda 2011                        Zapowiedzi przedślubne
Msza on-line