Informacje statystyczne za rok 2010
Parafian- wszystkich mieszkańców- 4150 osób-
    - w tym sporo innowierców, niewierzących - 400/500 osób.
    - Praktykujących w niedzielę i święta +/- 1600 osób.
W minionym roku rozdaliśmy 90. tys. Komunii świętych.
S. Chrztu przyjęło - 40 dzieci,
S. I Komunii św. - 50 dzieci,
S. Bierzmowania przyjęło 80 osób,
S. Małżeństwa – 22 pary,
Zmarło ogółem 55 osób, z poza parafii 6 osób, niezaopatrzonych 10 osób.
Odwiedzamy na I Piątki i święta łącznie ponad 60 osób.

1. Od wtorku, 18 stycznia, rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wszyscy uczniowie Pana mają błagać Chrystusa by nastała „ jedna owczarnia i jeden Pasterz”.
  2. Dobiega końca kolęda, dlatego w przyszłą sobotę, 22 stycznia, od godz. 9:00 będzie możliwość, abyśmy odwiedzili z wizytą duszpasterską te rodziny, które sobie tego życzą a z różnych przyczyn nie mogły tego zrobić we wcześniejszym terminie. Chętnych prosimy, aby się zgłaszali u księży.
  3. W przyszłą niedzielę, 23 stycznia, na Mszy św. o g. 7.00 modlimy się za wstawiennictwem św. Ojca Pio, z ucałowaniem jego relikwii. Przed Mszą św. także modlitwa za jego przyczyną.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów,  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od nr 74 do 54 i od 13 do 7.

Św. Józef Sebastian Pelczar, biskup

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            II Niedziela Zwykła - 16.1.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                        Kolęda 2011                        Zapowiedzi przedślubne