1. Niedziela chrztu Pana Jezusa jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią chrztu chrześcijańskiego.
  2. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres Zwykły. Kościół nie obchodzi w nim jakiejś szczególnej tajemnicy Chrystusa, ale rozważa misterium Pana Jezusa w całej pełni, a czyni to zwłaszcza w każdą niedzielę.
  3. Dzisiaj o g.18.00 koncert kolęd w naszym kościele w wykonaniu zespołu „Skaldowie”. Serdecznie zapraszamy. W związku z koncertem nie będzie Mszy św. o g. 18.00.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Wiosny Ludów za posprzątanie kościoła, a byli to: Genowefa Wesecka, Żurawik Bożena, Wiesława i Jan Wartała, Sabina Jura, Janina Bożek, Jadwiga Żurawik, Józefa Karweta, Andrzej Urbańczyk, Aniela Ziętek  i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 40 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wiosny Ludów od nr 92 do 76 i nr 15.
  5. Plan kolędy na ten tydzień.
<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            Niedziela Chrztu Pana Jezusa - 9.1.2011              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2011                        Kolęda 2011                        Zapowiedzi przedślubne