<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXXII Niedziela Zwykła - 07.11.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. We wtorek święto poświęcenia bazyliki na Lateranie. W tej świątyni skupiało się przez wieki życie kościoła. Tu przez tysiąc lat rezydowali papieże. Jest to katedra Biskupa Rzymu oraz „ Matka i Głowa wszystkich kościołów miasta i świata”.
  2. Trwamy na modlitwie za naszych zmarłych. W naszej świątyni wypominki codziennie przed wieczorną Mszą św. a następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia. W niedzielę modlimy się za zmarłych przed Mszą św. o godz. 7.00, 9.00 i 15.00. Środowa i piątkowa nowenna po wieczornej Mszy św.
  3. W czwartek, 11 listopada,  w 92 rocznicę odzyskania niepodległości, modlimy się w intencji naszej Ojczyzny na rannej i wieczornej Eucharystii.
  4. Dziękujemy Parafianom z ul. Na Grobli  za posprzątanie kościoła, a byli to; Janina Mazgaj, Bronisława Zięba i od Czyżów 3 osoby oraz za złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 40 zł. W przyszła sobotę prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Zwycięstwa 190 do 192 i od 203 do 207 oraz z ul. Lokacji.
  5. Podziękowania dla p. Adama Żurawika za przywiezienie rusztowania do kościoła, dzięki czemu mogliśmy środkami chemicznymi, usunąć pojawiające się w różnych miejscach kościoła przegrzybienia i wilgoć.
  6. W przyszłą niedziele po wieczornej Mszy św. będzie miał miejsce koncert akordeonowy, zorganizowany przez Parafię z „Górki”. Zebrane datki będą przeznaczone na zakup nowych organów do tegoż kościoła. Stosowny plakat wisi w gablocie.

Święty Marcin z Tours, biskup

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony