<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXXI Niedziela Zwykła - 31.10.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. Dzisiaj zakończenie nabożeństw różańcowych. Jednak zachęcamy do wspólnego odmawiania różańca w rodzinach przez cały rok.
  3. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Na cmentarzu, początek o godz. 13.00- modlimy się za zmarłych w wypominkach, 13.20.- procesja po cmentarzu z wypominkami, ok. 14.00- Msza św. Co roku na cmentarzu  klerycy zbierają ofiary na potrzeby naszego Seminarium. Z racji małej liczby kleryków, tym razem to  będzie tylko puszka wystawiona na cmentarzu, do której będziemy mogli składać ofiary.
  4. W Oktawie Wszystkich Świętych każdego dnia możemy uzyskać Odpust Zupełny za naszych zmarłych pod zwykłymi warunkami: stan łaski uświęcającej, nawiedzenie cmentarza lub kościoła, modlitwa w int. Ojca Sw., brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu. Korzystajmy z tych przywilejów, które daje nam Kościół.
  5. We wtorek, 2.11. Wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych. Dzień zaduszny to czas modlitwy do Boga za tych, którzy potrzebują oczyszczenia w miłości, czyli czyśćca, który jest przedsionkiem nieba. Msze św. w Dzień Zaduszny, w naszej Świątyni o 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. W dzień zaduszny na 15 minut przed każdą Mszą św., modlimy się za zmarłych w wypominkach oraz koronką do Bożego Miłosierdzia. Przez miesiąc listopad, wypominki codziennie przed wieczorną Mszą św. a następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia. W niedzielę modlimy się za zmarłych przed Mszą św. o godz. 7.00 , 9.00 i 15.00.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca- modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i całego świata.  Od godz. 15.00- adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą
    świętą ranną i wieczorną a w I piątek od 15.00. Komunia swięta będzie udzielana co 20 minut. Odwiedziny chorych z Komunią św. ks. Prob. w piątek od 8.30, ks. Adrian w sobotę od 8.30. W I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się Wspólnota Żywego Różańca.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 9.00 spotyka się SRK naszej parafii.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Jana Kawę z ul. Zwycięstwa, Władysławę Pluta z ul. Bagno, Krystynę Precz z ul. Drabowe Bagno, Czesława Czeluśniaka z ul. Sielec, Edwarda Stępińskiego z ul. Zwycięstwa. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  10. Dziękujemy Parafianom z ul. Łęgowej  za posprzątanie kościoła. W przyszła sobotę  prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Zwycięstwa 186, 188 i 201 oraz z ul. Na Grobli.

Wszyscy Święci

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony