<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXX Niedziela Zwykła - 24.10.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na papieskie Dzieła Misyjne, natomiast za tydzień, w kościołach, których data poświęcenia jest nieznana, obchodzimy uroczystość rocznicy tego wydarzenia. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa, a byli to: Aleksandra i Lucyna Paluch, Marianna Żurawik oraz z ul. Wielkich Łowów, a byli to: Jan Matoga  za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyły się Antonina Bulda, Zofia Pokusa, Zofia Bożek, co dało kwotę 60 zł. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa  184 i 199 oraz ul. Łęgowa.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Irenę Smalcerz z ul. Witkiewicza oraz Mariannę Bożek z ul. Bożka. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  4. W sobotę od g. 16.00 możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty przed Uroczystością Wszystkich świętych.
  5. Przypominamy, iż za tydzień, z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy. Śpimy godzinę dłużej.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Św. Juda Tadeusz

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony