<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXIX Niedziela Zwykła - 17.10.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. W zeszłą niedzielę na Fundację Papieską Dzieło III Tysiąclecia zebrano 980 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary.
  2. W poniedziałek, 18 października, św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. We wtorek rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W przyszłą niedzielę początek tygodnia Misyjnego. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
  3. W sobotę, 23 października, na Mszy św. porannej, modlimy się ku czci św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. K. Bożka, a byli to:    za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie   zł. W następną sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 176 do 182 oraz od 191 do 197 i ul. Wielkich Łowów.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy +  Mariana Szaleniec z ul. Na Błoniach, Zenona Bożek z ul. Wygoda oraz Weronikę Żak z ul. Wiosny Ludów. Prośmy Boga o miłosierdzie dla nich.
  7. Przypominamy:  na cokołach ostatnich ławek są kartki na wypominki jednorazowe, które składamy u kapłanów. Będziemy polecać tych zmarłych Panu Bogu we Wszystkich Świętych na cmentarzu, w Dzień Zaduszny przed Mszami świętymi oraz przez miesiąc listopad w koronce do Miłosierdzia Bożego.  Wypominki roczne i półroczne dyktujemy księżom. Polecać Bogu tych zmarłych będziemy przez miesiąc listopad i przed niedzielnymi Mszami świętymi o g. 7.00, 9.00 i 15.00.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

bł. ks. Jerzy Popiełuszko

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony