<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXVIII Niedziela Zwykła - 10.10.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. W zeszłą niedzielę na Caritas złożyliście 370 zł. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. Dzisiaj ministranci przed kościołem zbierają ofiary na Dzieło III Tysiąclecia- stypendia dla uzdolnionej a ubogiej młodzieży. W sobotę 32 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Podczas różańca modlić się będziemy o rychłą beatyfikację naszego Rodaka.  Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich, którzy chcą uczcić naszego wielkiego Rodaka.
  3. W środę, 13.10., będzie Nabożeństwo Fatimskie. Początek o g. 17.00 w kościele. Przygotowuje i prowadzi je młodzież gimnazjalna. Serdecznie zapraszamy. Przy okazji dziękujemy wszystkim grupom naszej parafii, które prowadziły w tym roku nabożeństwo Fatimskie.
  4. Wczwartek Dzień Edukacji. Modlimy się za nauczycieli i wychowawców.
  5. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. K. Bożka, a byli to: Teresa i Paweł Szłapa, Irena Smalcerz, Anna Sitnik, Małgorzata Strugaru, Teresa, Paweł i Krzysztof Łysak za posprzątanie kościoła i do kwiatów dołożyli się Henryka i Elżbieta Żurawik oraz Zogrodnikowie, co dało kwotę 80 zł. W następną sobotę o te posługę prosimy mieszkańców z ul. K. Bożka – pozostali.
  7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Przygotujmy się przede wszystkim  duchowo do tego dnia, zadbajmy jednak o groby naszych bliskich zmarłych. Postarajmy się zachować porządek na cmentarzu, wyrzucajmy śmieci do kontenera.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Franciszka Jakóbik z ul. Bagno, Henryka Palkę z ul. Kosów, natomiast w poniedziałek o g. 14.30 będzie pogrzeb + Mariana Szaleniec z ul. Na Błoniach. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

X Dzień Papieski

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony