<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXVI Niedziela Zwykła - 26.09.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, we wtorek wspomnienie św. Wacława, w środę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek św. Hieronima, w piątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sobotę św. Aniołów Stróżów.
  2. Od piątku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W naszym kościele nabożeństwo każdego dnia o godz. 17.30. W tym tygodniu Msza św. wieczorna o g. 18.00 w dni powszednie, natomiast od następnego poniedziałku msza św. wieczorna będzie o 17.00.  W ramach różańca będą też odprawiane nowenny: środowa do NMP Nieustającej Pomocy i piątkowa do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na wspólną modlitwę dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci w miarę możliwości przyjdą w następującym porządku: Poniedziałek kl. V i VI, Wtorek- kl. II, Środa- kl. III i IV, Czwartek- kl. O i I, Piątek- Gimnazjum. Postarajmy się przynajmniej raz w tygodniu przyjść z całą rodziną, albo podejmijmy zobowiązanie rodzinnej modlitwy różańcowej w naszych domach.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy i całego świata.  Od godz. 15.00- adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną  i wieczorną Mszą świętą i w piątek od 15.00. Na tę godzinę zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież. Komunia św. będzie udzielana co 20 minut. Odwiedziny chorych z Komunią św. ks. Prob. w piątek od 8.30, natomiast ks. Adrian w sobotę od 8.30. W I sobotę na Mszy św. o g. 7.00 spotyka się wspólnota Żywego Różańca. W związku ze zbliżającym się świętem MB Różańcowej zapraszamy po Mszy św. na aulę na tradycyjną herbatę z ciastkiem.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Osadników, Rzepeckiego i Kosów za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kościół. W przyszłą sobotę o posługę tę prosimy mieszkańców z ul. Nadrzecznej.
  5. Od następnej niedzieli rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Archanioł Michał

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony