<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXV Niedziela Zwykła - 19.09.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Jeszcze raz dziękujemy tym wszystkim, którzy w różnoraki sposób przyczynili się do godnych obchodów naszej Uroczystości Odpustowej a także wczorajszej uroczystości Bierzmowania. S. Dojrzałości Chrześcijańskiej przyjęło 78 osób. Niech Bóg wynagrodzi każdemu według jego trudu i zaangażowania.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o g. 11.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas II-ich.
  3. Zapraszamy chłopców, szczególnie klas III i IV SP do wstąpienia w poczet ministrantów. Spotkanie dla kandydatów w sobotę o godz. 12.00. Zapraszamy także dorosłych, by odnaleźli się w jednej z grup działających przy parafii. Istnieje Stowarzyszenie Rodzin Katolickich , Koło Radia Maryja,12 Róż Różańcowych, Chór parafialny, chcemy aby powstała grupa modlitewna Ojca Pio. Zawsze można się skontaktować z szefami tych grup, by uzyskać bliższe informacje.
  4. We wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, natomiast w czwartek, 23 września, wspomnienie św. Ojca Pio. O 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwami do P. Boga za przyczyną św. Ojca Pio. Na rannej i wieczornej Eucharystii ucałowanie jego relikwii.
  5. W piątek od 17.00 wydawanie darów żywnościowych z Caritasu dla zainteresowanych rodzin.
  6. W dniach 24-25 września przy kościele katedralnym w Sosnowcu odbędzie się Spotkanie Młodych Diecezji Sosnowieckiej. Jest to wydarzenie o charakterze ewangelizacyjno - kulturalnym, na które gorąco zapraszamy młodzież. W ramach spotkania przewidziany jest Festiwal piosenki religijnej, warsztaty, przedstawienia, Marsz Życia, konkurs biblijny, prezentacje wspólnot, koncert ewangelizacyjny oraz wspólna modlitwa. Plan spotkania i inne informacje można znaleźć na plakatach oraz na stronie www.smds.pl.
  7. W przyszłą niedzielę, 26 września, pielgrzymka rodzin na Jasną Górę.
  8. Dziękujemy  parafianom z ul. Zwycięstwa, a byli to: Maria i Józef Fidos, Irena Majchrowska  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 50 zł.  W najbliższą sobotę o posługę tę prosimy mieszkańców z ul. Osadników, Rzepeckiego i Kosów.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Weronikę Bożek z ul. Koszutskiej, natomiast w poniedziałek o 15.00 pogrzeb + Antoniego Rudzkiego z ul. Zwycięstwa. Prośmy o łaskę nieba dla nich.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Św. Ojciec Pio

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony