<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXII Niedziela Zwykła - 29.08.2010              >>>  Następne >>>
    
Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

  1. W środę rozpoczynamy nowy rok szkolny Mszą św. o godz. 7.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i pracowników obydwu szkół. Po okresie wakacyjnym wracamy do zwykłej pracy duszpasterskiej z dziećmi i młodzieżą. Zapraszamy ministrantów, kandydatów na ministrantów, scholanki, grupę młodzieżową, byśmy na nowo odnaleźli się w służbie na rzecz całej parafii. Przypominamy, że młodzież gimnazjalna i ze szkół średnich przychodzi w niedzielę na Mszę św. na godz. 9.00, natomiast dzieci szkoły podstawowej oraz młodsze na godz. 11.00. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 poświęcimy tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistom.
  2. Także w środę, 1 września rocznica wybuchu II wojny światowej. Modlić się będziemy za poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca- modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii. W I Piątek miesiąca- wynagradzamy Boskiemu Sercu za grzechy nasze i całego świata przyjmując Komunię świętą. Od godz. 15.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Mszą św. i w piątek od godz. 15.00. Przede wszystkim przypominamy o spowiedzi dla dzieci i młodzieży przed nowym rokiem szkolnym oraz przed zbliżającą się uroczystością odpustową. Gorąco zachęcamy do praktyki pierwszych piątków nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorosłych. Komunia św. na spowiedzi pierwszopiątkowej będzie udzielana co 20 minut. W I Sobotę- na rannej Mszy św. spotyka się Wspólnota Żywego Różańca. Chorych odwiedzimy  ks. Prob. w piątek od godz. 8.30, natomiast ks. Adrian w sobotę od 8.30.
  4. W piątek przypada dzień imienin ks. Bpa Grzegorza Kaszaka. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach, aby dobry Bóg darzył naszego Pasterza obficie swoim błogosławieństwem.
  5. Od przyszłej niedzieli wraca Msza św. o g. 15.00.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa za posprzątanie kościoła, a była tylko jedna osoba Barbara Golczyk.W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul.Zwycięstwa od nr 140 do 150 i od 159 do 169.
  7. W tym tygodniu ministranci oraz młodzież rozniosą koperty z życzeniami odpustowymi. Ewentualne ofiary będą przeznaczone na prace jakie się toczą wokół kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  10. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie.


Św. Stefan

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony