<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XXI Niedziela Zwykła - 22.08.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Jutro, 23.08., Msza św. ku czci św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii.
  2. W czwartek uroczystość NMP Częstochowskiej, Msze święte o g. 7.00 i 18.00.
  3. Niebawem dobiegną końca wakacje, spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży będzie w pierwszy piątek września, natomiast poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistów już za tydzień w niedzielę na Mszy św. o g. 11.00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. A Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie 1 września w środę o g. 7.30.
  4. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Zwycięstwa oraz z ul. Wielki Dół, za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary.  W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Zwycięstwa od nr 130 do 138  i od 153 do 157.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Daniela Banasika z ul. Zwycięstwa, Edwarda Zubela z ul. ks. Sulińskiego, Franciszka Proksę z ul. Anczyca. Prośmy Boga o niebo dla nich.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

NMP Częstochowska

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony