<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XIX Niedziela Zwykła - 08.08.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. W piątek, 13 sierpnia, o godz. 17.00 rozpoczynamy Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzą go członkowie Żywego Różańca.
  2. W niedzielę, 15.08. Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę o 7, 9, 11 i 18. Na Mszy św. o godz. 9.00 będą nasze  parafialne dożynki. Na wszystkich Mszach św. dokonamy poświęcenia kwiatów i ziół. Już dziś dziękujemy p. Stanisławie Pluta i p. Kazimierze Urbańczyk za uwicie i przygotowanie wieńca dożynkowego.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa oraz Mały Dół za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W przyszłym tygodniu prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 108 do 120 i od 131 do 141.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Męczęństwo Maksymiliana Marii Kolbe

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony