<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XVIII Niedziela Zwykła - 01.08.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Rozpoczyna się sierpień- miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość w Polsce. Wspominamy rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
  2. Jeszcze raz przypominamy że w dniach 8- 13. 08. odbędzie się piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w Kolegiacie św. Wojciecha.
  3. W nadchodzącym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek- modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne; w I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi przed ranną Mszą św. i od godz. 15.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. ODWIEDZINY CHORYCH W PIĄTEK  od godz. 8.30( rejon ks. Prob.). natomiast w sobotę od 8. 30 osoby ks. Adriana. W I Sobotę- oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Maryi. Na Mszy św. o godz. 7.00 spotyka się na modlitwie Wspólnota Żywego Różańca.
  4. Także w piątek święto Przemienienia Pańskiego.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Dolnej, za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 104 do 106 i od 123 do 129 oraz ul. Mały Dół.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

Przemienienie Pańskie

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony