<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XVII Niedziela Zwykła - 25.07.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Dzisiaj z racji św. Krzysztofa, poświęcenie samochodów po każdej Mszy świętej.
  2. W poniedziałek, 26 lipca, wspomnienie św. Joachima i Anny- rodziców NMP. Jest to dzień modlitewnej pamięci o rodzicach i dziadkach.
  3. Jeszcze raz przypominamy, że w dniach 8- 13 sierpień jest organizowana piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w Kolegiacie św. Wojciecha.
  4. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się sierpień- miesiąc abstynencji i modlitwy o trzeźwość w Polsce.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Dolnej, za posprzątanie Kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. W sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Dolnej- druga połowa.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej

Św. Anna