<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XVI Niedziela Zwykła - 18.07.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. W przyszłą niedzielę, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. poświęcenie samochodów.
  2. W czwarte - wspomnienie św. Marii Magdaleny; w piątek - święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, w sobotę - św. Kingi.
  3. W piątek, 23 lipca, na Mszy św. wieczornej, modlimy się do Boga za przyczyną św. Ojca Pio, z ucałowaniem jego relikwii.
  4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z ul. Zwycięstwa, a byli to: Agnieszka Gęborska, Gabriela Dąbrowska, Gabriela Zubel, Jolanta Żelazko, Bogusława Zubel, Weronika Żelazko i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 50zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Dolnej - do połowy.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej

Św. Krzysztof