<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XIV Niedziela Zwykła - 04.07.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. W okresie urlopów i wakacji zachęcamy do poświęcenia wiekszej ilości czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych
  2. Rodzice wysyłający dzieci na obozy i kolonie letnie winni przekazać do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnianie praktyk religijnych.
  3. Zapraszamy do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę - rozpoczęcie pielgrzymki olkuskiej 8 i 9 sierpnia oraz zagłębiowskiej 23 sierpnia.
  4. Przypominamy i zapraszamy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja, 11 lipca na Jasną Górę. Wyjazd przed g. 7.00 spod kościoła, powrót ok. 17.00. Zgłaszamy się u p. Anny Gołas
  5. Dziękujemy parafianom z ulicy Zwycięstwa, a byli to: Zofia Sulik, Maria Lipka, Kazimierz Paliwoda za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 40 zł. Na najbliższą sobotę prosimy o tę posługę mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 84 do 90 i 95 do 105a.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej

Najświętsza Maryja Panna