<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XIII Niedziela Zwykła - 27.06.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Obchodzimy dzisiaj w naszej Wspólnocie Parafialnej odpust ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Niech Maryja wyprasza u swego syna Jezusa Chrystusa wszelkie łaski dla naszej Parafii, rodzin i poszczególnych osób. Podziękowania dla ks. Andrzeja Górki za obecność wśród nas, za Słowo Boże, jakie do nas skierował w tym uroczystym dniu. Suma Odpustowa o godz. 11.00.
  2. Zakończyliśmy rok szkolny. Przypominamy ,że nie ma   „ wakacji” od spraw Bożych. Wszystkim wyjeżdżającym na urlop życzymy miłego wypoczynku, aby z nowymi siłami wrócić do pracy i swoich obowiązków.
  3. We wtorek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Jest to także Dzień Papieski. Nie może zabraknąć modlitewnej więzi z Ojcem Świętym Benedyktem XVI. Msze św. w tym dniu o godz.7.00 i 18.00.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca- modlimy się o nowe i święte powołania do kapłaństwa i stanu zakonnego. W I Piątek- wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi przed ranną Mszą św. i od g. 15.00. Wtedy też początek adoracji Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych i osób starszych z Komunią św. ks. Prob. w piątek od 8.30, natomiast ks. Adrian w sobotę od 8.30.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 7.00 spotyka się i modlitwie Wspólnota Żywego Różańca.
  6. Krajowe Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza  na pielgrzymkę nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę w niedzielę – 4 lipca. Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja jest natomiast 11 lipca. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału.
  7. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa, a byli to:  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie zł.
  8. W przyszłym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 76 do 82 i od 77 do 93.
  9. Przypominamy, że od przyszłej niedzieli 4 lipca, przez okres wakacji, nie będzie Mszy św. o godz. 15.00.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej

Matka Boża Nieustającej Pomocy