<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XII Niedziela Zwykła - 20.06.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. W środę, 23 czerwca, na Mszy św. wieczornej modlimy się za przyczyną św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii.
  2. Także w środę, 23.06., odpowiadając na prośbę mieszkańców, odprawimy Mszę św. na Okrąglu na placu przy kapliczce MB o g. 19.00.
  3. W czwartek, 24.06.uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  4. Zbliża się zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na Mszę św. z udziałem uczniów SP i Gimnazjum, nauczycieli i rodziców w piątek na godz. 7. 30. Niech to będzie sposobność do wspólnej modlitwy, by czas wakacji był dla dzieci okazją do odpoczynku a Bóg uchronił je przed nieszczęściami. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w środę od g.17.00.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili nasz odpust parafialny- ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 11.00. Kazania na Mszach Sw. o 7.00, 9.00, i 11.00 będzie głosił ks. Andrzej Górka. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszami świętymi i dodatkowo w środę od godz. 17.00. W sobotę26.06. przed odpustem, od 16.00 zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych na festyn rodzinny z wieloma atrakcjami, który odbędzie się na parafialnym parkingu.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa, a byli to: Dorota i Jakub Szumny, Irena i Marek Grzybek, Maria Migacz, Maria Baran za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 40 zł. Wgablocie wisi harmonogram sprzątania kościoła do końca tego roku. Prosimy zapoznać się z nim tak, by z sąsiadami właściwie zorganizować sobie tę posługę na rzecz całej wspólnoty parafialnej.
  7. W Sobotę przed odpustem prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 61 do 75.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty +Józefę Banasik z ul. Zwycięstwa. Prośmy o niebo dla niej.

Św. Ojciec Pio

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony