<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<            XI Niedziela Zwykła - 13.06.2010              >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. W zeszłą niedzielę na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie złożyliście 660 zł. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. Dzisiaj o g. 17.00 rozpoczynamy Nabożeństwo Fatimskie.
  3. W środę o 17.00 spotyka się na modlitwie Koło RM, o 17.30 koronka do Miłosierdzia Bożego. Natomiast 11 lipca organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Prosimy o zgłaszanie chętnych do p. Anny Gołas.
  4. W czwartek uroczystość św. Brata Alberta, głównego patrona naszej diecezji. Módlmy się w intencji Kościoła sosnowieckiego, abyśmy wciąż czerpali zapał do głoszenia Ewangelii i praktykowania dzieł miłosierdzia od świętego patrona.
  5. W sobotę, 19 czerwca, zakończenie Roku Kapłańskiego. Zachęcamy tego dnia do modlitwy w intencjach prezbiterów.
  6. W przyszłą niedzielę, 20 czerwca na Mszy św. o g. 11.00 zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy.
  7. Dziękujemy parafianom z ul. Zwycięstwa, a byli to: Kazimiera Urbańczyk, Maria i Bożena Opitek, Maria Kwoka, Ilona Grzybek, Zofia i Franciszek Wierzbiak, Elżbieta Adamczyk  za posprzątanie kościoła  i złożenie ofiary  w kwocie 90 zł.
  8. W przyszłą sobotę prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Zwycięstwa od nr 46 do 60.
  9. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty + Marię Smalcerz z ul. Zwycięstwa i Teodora Guję z ul. Słonimskiego.  Prośmy o niebo dla nich.

Matka Boża Fatimska

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony