<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             >>>  Następne >>>

X NIEDZIELA ZWYKŁA 06.06.2010R.

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Jeszcze raz dziękujemy tym wszystkim, którzy swoją posługą i  pracą przyczynili się do godnego uczczenia Jezusa Eucharystycznego w procesji Bożego Ciała. Podziękowania dla panów Tomasza Pluty, Bogdana Głowacza i Andrzeja Olecha za przywiezione brzózki. Trwamy w Oktawie tej uroczystości. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godz. 11.00. W tygodniu po Mszy św. wieczornej. Do udziału w procesji zapraszamy codziennie dzieci pierwszokomunijne, dziewczynki sypiące kwiatki, chłopców z dzwoneczkami; jak też cały orszak procesyjny. W czwartek na zakończenie oktawy dokonamy błogosławieństwa wianków z ziół i kwiatów.
  2. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie ma postu. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi. Także w piątek, 11.06. o g. 7.00 rano wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd spod Kościoła i spod szkoły.
  3. W sobotę i niedzielę, 12 i 13 czerwca kolejny kurs dla narzeczonych w godzinach 9.00- 14.00. Zapraszamy chętnych by zgłaszali swoje uczestnictwo.
  4. W niedzielę, 13 czerwca o godz. 17.00 rozpoczniemy Nabożeństwo Fatimskie. Poprowadzą je dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe wraz z rodzicami.
  5. Gratulujemy naszym ministrantom, którzy w rozgrywkach piłki nożnej zdobyli Puchar Bpa Sosnowieckiego.
  6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Mieczysława Majda z ul. Zwycięstwa. Prośmy o niebo dla niej.
  7. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Zwycięstwa a byli to; Hanna i Janusz Łysoń, Barbara i Krystyna Jasińska  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie 25 zł.  W następną sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Zwycięstwa od nr 31 do 45.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.

Oktawa Bożego Ciała

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony