<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             Uroczystość Wniebowstąpienia - 16.05.2010                >>>  Następne >>>

Plan sprzątania kościoła 2010                        Zapowiedzi przedślubne

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00, 50 dzieci po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczyć we Mszy św. przyjmując Jezusa Eucharystycznego do swego serca. Módlmy się za nich, by Pan Jezus zawsze miał je w swojej opiece, a ich bliscy pomagali im wzrastać w łasce Bożej. Od jutra do soboty dzieci przeżywają tzw. Biały Tydzień, uczestnicząc w nabożeństwie majowym i wieczornej Eucharystii. Na zakończenie białego tygodnia w sobotę wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o g. 7.00 rano.
  2. Trwa Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha św.- codziennie na nabożeństwie majowym.
  3. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha św. Jest to również dzień tradycyjnej pielgrzymki mężczyzn do Matki Bożej Piekarskiej. 23 maja na Mszy św. o g. 7.00 modlić się będziemy do Boga za przyczyną św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii.
  4. Dziękujemy rodzicom dzieci klas II-ich za posprzątanie kościoła i przygotowanie go do dzisiejszej uroczystości. W przyszłą sobotę o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców z ul. ks. Sulińskiego- od cmentarza do końca.

Wniebowstąpienie Pańskie

Strona Główna Napisz do nas Modlitewnik Mapa Strony