Św. Józef

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             IV Niedziela Wielkanocy - 25.04.2010                >>>  Następne >>>

1. Dzisiaj czwarta niedziela wielkanocna, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej oraz kwartalne dni modlitwy w tej intencji.
  2. Dzisiaj przed kościołem wolontariusze naszego hospicjum zbierają do puszek ofiary na utrzymanie tegoż hospicjum.
  3. W sobotę, 1 maja, wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika- patrona ludzi pracy. Od 1 maja rozpoczynamy tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP. W naszej świątyni codziennie po Mszy św. wieczornej. Dzieci przyjdą w następującym porządku: Poniedziałek- kl.0-I, wtorek- kl. II, środa- kl.III-IV, czwartek- kl.V-VI, piątek- gimnazjum.  Zachęcamy do podtrzymania zwyczaju śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach. W sobotę także na Mszy św. porannej spotyka się na modlitwie Wspólnota Żywego Różańca.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Lipinka, a byli to:  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Lipinka- druga połowa.
  5. W Piątek od godz. 16.00 do 18.00 prosimy rodziny o odbiór paczek żywnościowych z Caritas. Rodziny, które do tej pory nie kożystały z tej pomocy prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

Plan sprzątania kościoła 2010
Zapowiedzi przedślubne