Św. Wojciech

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             III Niedziela Wielkanocy - 18.04.2010                >>>  Następne >>>

1. Jutro, 19 kwietnia, w piątą rocznicę wyboru Ojca św. Benedykta XVI, Jego posługiwanie zawierzajmy Zmartwychwstałemu Panu.
  2. W piątek uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Także w piątek 23 kwietnia, Msza św. wieczorna ku czci św. Ojca Pio z ucałowaniem jego relikwii.
  3. W sobotę, 24 kwietnia, o godzinie 10.00 w Bazylice MB Anielskiej w Dąbrowie Górniczej, rozpocznie się pielgrzymka członków Żywego Różańca, pod przewodnictwem Ks. Bpa Ordynariusza.
  4. Wszystkim narzeczonym, zamierzającym zawrzeć związek małżeński przypominamy, że kolejne Spotkania o miłości , odbędą się w naszej parafii 8 i 9 maja. Konkretne wiadomości znajdują się na naszej parafialnej stronie internetowej.
  5. Przypominamy także, iż w niedzielę 9 maja,  dzieci klas III-ich, przeżywać będą Rocznicę I Komunii św. na Mszy św. o g. 11.00. Spowiedź dzieci, rodziców, chrzestnych w I piątek, 7 maja,- tradycyjnie od 15.00 do 18.00. Dzieci przychodzą na swoją rocznicę w strojach komunijnych, jeśli są za ciasne stroje, ubierają się na „galowo”.
  6. W przyszłą niedzielę wolontariusze naszego jaworznickiego hospicjum, będą zbierać do puszek przed kościołem ofiary na utrzymanie tegoż hospicjum.
  7. Dziękujemy parafianom z ul. ks. Sulińskiego za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Lipinka – do połowy.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Tadeusza Nieużyłę, z ul. Wielki Dół. Prośmy Boga o niebo dla niego.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Plan sprzątania kościoła 2010
Zapowiedzi przedślubne