<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             II Niedziela Wielkanocy - 11.04.2010                >>>  Następne >>>                

 

  1. Dzisiaj druga niedziela wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego. Można zyskać odpust zupełny na zwykłych warunkach za udział w pobożnych praktykach spełnianych ku czci Bożego Miłosierdzia w kościele  lub za odmówienie przed Najświętszym Sakramentem modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga, dodając wezwanie do Pana Jezusa miłosiernego, np. Jezu miłosierny, ufam Tobie.  
  2. Przeżywamy dziś także dzień seminaryjny, dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu. Taca z dnia dzisiejszego przeznaczona jest na Wyższe Sosnowieckie Seminarium Duchowne w Krakowie.
  3. Dziękujemy parafianom z ul. Rynek, a byli to: Agnieszka i Diana Gabryś, Kazimiera Gruszka i z Flisaków Paulina Malara, Bronisława, Marta i Anna Kasperkiewicz  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kwiaty w kwocie 50 zł. W przyszłą sobotę  o tę posługę prosimy mieszkańców ul. ks. Sulińskiego- do cmentarza. 
  4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej Wspólnoty + Władysławę Wesecką z ul. 700-lecia. Prośmy Boga o niebo dla niej.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  6. Intencje mszalne są wywieszone w gablocie.

 

Plan sprzątania kościoła 2010
Zapowiedzi przedślubne