<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             Poniedziałek Wielkanocny - 05.04.2010                >>>  Następne >>>
  1. Trwamy w Oktawie Wielkanocy, w piątek ze względu na uroczysty charakter tego tygodnia nie ma postu. Okres Wielkanocny trwał będzie do Zesłania Ducha Świętego. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na uczelnie katolickie.
  2. By nikogo nie pominąć, jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przygotowania i przeżycia Świąt Wielkanocnych
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Będziemy także gościć alumnów naszego Seminarium i modlić się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne także z naszej parafii. Po Mszy św. o 9.00 spotkanie SRK .Taca z tego dnia przeznaczona  będzie  na potrzeby Seminarium.
  4. Za tydzień na Mszę św. o g. 11.00 dzieci i młodzież przyniosą przed ołtarz puszki z jałmużną wielkopostną.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Rynek  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Rynek- pozostali i ul. Flisaków.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Plan sprzątania kościoła 2010
Zapowiedzi przedślubne