Zmartwychwstał Pan, Alleluja !!!

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             WIELKANOC - 04.04.2010                >>>  Następne >>>

W tych trudnych czasach pełnych przemocy, niepewności jutra, troski o chleb powszedni i wszelkich zmartwień dnia codziennego, jako kapłani pracujący w tej parafii składamy Wam najserdeczniejsze życzenia radosnych i pogodnych Świąt. Niech zmartwychwstanie Chrystusa napełni pokojem, wiarą oraz da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Niech słowa Chrystusa: „ Nie bójcie się, Jam zwyciężył świat…” będą dla nas ukojeniem kiedy my przeżywamy swoje „ogrójce” i wdrapujemy się na swoje „kalwarie” niosąc krzyż chrześcijańskiego powołania. Bądźcie głosicielami radosnej nowiny. Chrystus żyje, już Go dłużej grób nie kryje, Alleluja!   Szczęść Boże!

Wasi  Duszpasterze

Plan sprzątania kościoła 2010