.

Św. Kazimierz Królewicz
(święto 4 III)

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             II Niedziela Wielkego Postu - 28.02.2010                >>>  Następne >>>
  1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Kościoły Misyjne. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. Przypominamy i zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej w piątek o 16.30, dla dorosłych o 17.30 oraz w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. Gorzkie Żale w niedziele o godz. 15.00. Zachęcamy do praktykowania Jałmużny Postnej. Także w naszym kościele jest umieszczona puszka na składanie jałmużny wielkopostnej.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się o powołania do kapłaństwa i stanu zakonnego, także z naszej parafii od 16.30. W I Piątek wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi codziennie przed ranną i wieczorną Mszą świętą i od g.15.00 przychodzą dzieci. O g. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży z Gimnazjum z Komunią św., o 17.00 Msza św. i po niej Droga Krzyżowa dla dorosłych. Również od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Odwiedziny chorych z Komunią świętą ks. Prob. w piątek od g. 8.30, natomiast ks. Adrian w sobotę od 8.30.
  4. Dziękujemy parafianom z ul. Kunickiego, a byli to: Monika Piskorz, Janina i Czesław Charnas, Adrian Dyląg, Agata, Paweł i Dominika Dudała, Czesława Zubel za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie 90 zł. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. 700-lecia – do połowy – do nr 23.
  6. Intencje mszalne na najbliższy tydzień są wywieszone w gablocie.
Plan sprzątania kościoła 2010
Zapowiedzi przedślubne