.

Kuszenie Jezusa na pustyni

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             I Niedziela Wielkego Postu - 21.02.2010                >>>  Następne >>>
  1. Przypominamy porządek nabożeństw wielkopostnych w naszej parafii: Droga Krzyżowa w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00. W piątek o 16.30 obowiązkowa dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej z komunią świętą. O 17.00 Msza św., natomiast o 17.30 dla dorosłych. Gorzkie Żale w niedzielę o 15.00  a po nich Msza św. recytowana i bez kazania. Serdecznie  zachęcamy i zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
  2. Zachęcamy do podjęcia dzieł pokutnych, do praktykowania jałmużny postnej. Prośmy Boga o dobre przeżycie W. Postu, o dobre przeżycie rekolekcji parafialnych.
  3. W przyszłą  niedzielę , 28 lutego, przed kościołem zbierane będą ofiary do puszek na Kościoły Misyjne.
  4. W przyszłą niedzielę Mszy św. o g. 7.00, transmitowanej w TVP 1 z Sanktuarium łagiewnickiego, przewodniczyć będzie nasz ks. Proboszcz. Chętnych zapraszamy do wybrania się tego dnia do Łagiewnik.
  5. Dziękujemy parafianom z ul. Omturowców za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary na kościół. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Kunickiego.
  6. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy wylaniu nowych schodów przy głównym wejściu do kościoła. Potrwają tydzień, dlatego wchodzić będziemy do kościoła bocznymi drzwiami.
  7. Mamy parafialną stronę internetową. Jej adres to: www.parafiajelen.pl
  9. Intencje mszalne na najbliższy tydzień są wywieszone w gablocie.
Plan sprzątania kościoła 2010
Zapowiedzi przedślubne