.

Nawrócenie Św. Pawła

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             III Niedziela Zwykła - 24.01.2010            >>>  Następne >>>
  1. Dzisiaj zbierane są do puszek ofiary na rzecz mieszkańców Haiti poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi. Bóg zapłać w imieniu obdarowanych.
  2. W poniedziałek, w święto Nawrócenia św. Pawła, kończymy Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską- kolędę, wszystkim, którzy nas przyjęli składamy serdeczne podziękowanie za życzliwość i ofiary złożone przy tej okazji.
  4. Za tydzień o 8.30 koncert kolęd w wykonaniu orkiestry działającej przy naszym Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy.
  5. W kościele, w Jaworznie Szczakowej 26.01. o g. 19.00 rozpoczynają się Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży. Stosowny plakat wisi w gablocie.
  6. Dziękujemy mieszkańcom z ul. Prądzyńskiego z nr 8(2),9(1),11(2),14(1)  za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary w kwocie 60 zł. W najbliższą sobotę o tę posługę prosimy parafian z ul. Czerwieńskiego.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień są wywieszone w gablocie.
Plan sprzątania kościoła 2010