.

Chrzest Pana Jezusa w Jordanie

<<<  Ogłoszenia Poprzednie <<<             Niedziela Chrztu Pana Jezusa - 10.01.2010            >>>  Następne >>>
        Plan Kolędy 2009/2010
  1. Niedziela chrztu Pana Jezusa jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią chrztu chrześcijańskiego.
  2. Dzisiaj spotkanie opłatkowo-noworoczne o g. 14.00 następujących Róż: MB Królowej Polski, Wspomożenia Wiernych, św. Agnieszki, św. Faustyny, św. Anny.
  3. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres Zwykły. Kościół nie obchodzi w nim jakiejś szczególnej tajemnicy Chrystusa, ale rozważa misterium Pana Jezusa w całej pełni, a czyni to zwłaszcza w każdą niedzielę.
  4. Za tydzień, w niedzielę o g.18.00 koncert kolęd w naszym kościele w wykonaniu Z. Wodeckiego, H. Frąckowiak, A. Majewskiej, W. Korcza.  Serdecznie zapraszamy. W związku z koncertem w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o g. 18.00.
  5. W niedzielę, 17 stycznia- dzień Judaizmu w Polsce, natomiast od 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień modlitw o Jedność Wszystkich Chrześcijan.
  6. Dziękujemy parafianom z ul. Szulgacza za posprzątanie kościoła i złożenie ofiary.
  7. W przyszłą sobotę o tę posługę prosimy mieszkańców z ul. Wawrzyńskiej.
  8. Intencje mszalne na najbliższy tydzień są wywieszone w gablocie.
  9. Plan kolędy na ten tydzień. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Plan sprzątania kościoła 2010